ביטוח אקסטרים

למי שאוהב ספורט אתגרי כמעט כל חופשה בחו"ל היא גם הזדמנות להתנסות בפעילות אקסטרימית כזו או אחרת. האפשרויות רבות ומגוונות, מסקי וצלילה דרך סנפלינג ובנג'י וכלה ברפטינג ורכיבת שטח על כלים שונים. כל האופציות הנ"ל, ואחרות, מזרימות אדרנלין ומספקות רגעים בלתי נשכחים אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שטמונה בהן גם סכנה מסוימת, ולכן חשוב להצטייד בביטוח מתאים ביטוח אקסטרים.

ביטוח אקסטרים

חשוב להדגיש: ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל שכולל כיסויים רפואיים שונים לא תקף למקרים שבהם אדם נפגע תוך כדי פעילות ספורט אתגרי. בהתאם למען השקט הנפשי שלכם חשוב מאוד להצטייד גם בביטוח האקסטרים.

כשרוכשים פוליסה כזו חשוב לוודא שהיא כוללת את המרכיבים הבאים:

* כיסוי ההוצאות הרפואיות גם אלה שבמסגרת אשפוז וגם האחרות

* כיסוי הוצאות עקב התארכות השהות בחו"ל בשל פציעה

* כיסוי הוצאות עבור טיסה של מלווה למקום שבו מאושפז המבוטח

* כיסוי פינוי מוטס לארץ אם נדרש כזה

דגש נוסף הוא להקפיד על דיווח מלא ומדויק ולהתנהל עלפי הכללים. אם למשל החופשה שלכם בחו"ל כוללת צלילה, והצטיידתם בביטוח אקסטרים אבל צללתם באתר לא מורשה או במקום שלא מתאים להכשרות שעברתם הפוליסה לא תהיה תקפה והנטל הכלכלי ייפול עליכם. ביטוח אובדן כושר עבודה האם זה כדאי?

עוד כדאי לדעת כי ייתכנו פערי מחירים משמעותיים בין ההצעות השונות של חברות הביטוח. עלמנת לזכות מצד אחד בכיסוי מלא וכך לצאת לחופשה ולכל פעילות אקסטרימית בראש שקט לגמרי, ומצד שני לא לשלם פרמיה גבוהה יתר על המידה, מומלץ להסתייע באנשי מקצוע עם ניסיון ספציפי בביטוחי אקסטרים הסוכנים של check-bit אמונים על התאמת ביטוח אקסטרים לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוחה ועל מתן שירות קשוב ומקצועי לאורך כל הדרך.

שתף מאמר
דילוג לתוכן